Centrale VoIP Gigaset PRO

Centrale VoIP Gigaset PRO

Brak komentarzy do Centrale VoIP Gigaset PRO

Dla małych i średnich firm kluczem do sukcesu jest szybkie dostosowywanie się do zmian na rynku.

Gigaset PRO IP DX800A - Faxim

Gigaset PRO IP DX800A

Nowe systemy telefoniczne Gigaset z łatwością można dostosować do nowych sytuacji – obsługują od 1 do 100 użytkowników. Dodatkowo, wszystkie urządzenia Gigaset pro są kompatybilne z większością głównych systemów PBX, pozwalając na łatwą integrację z istniejącą w firmie infrastrukturą. Zaawansowane funkcje, takie jak MobileOFFICE™,  Link2Mobile™, czy wbudowana technologia DECT nadają pojęciu „elastyczność” nowego znaczenia.

Poza doskonałą jakością i wspaniałym interfejsem użytkownika, rozwiązania Gigaset pro charakteryzują się modułowością, elastycznością i możliwością rozbudowy.

Niezależnie czy korzystasz z telefonu IP rejestrującego się bezpośrednio u operatora, czy rozbudowujesz istniejący system telefoniczny IP – urządzenia Gigaset pro są podstawą rozwiązań zintegrowanej komunikacji, od 1 do ponad 100 użytkowników, po integrację z istniejącym oprogramowaniem biznesowym.

Gigaset PRO IP T500 PBX - Faxim

Gigaset PRO IP T500 PBX

Oprócz podłączenia do systemu IP Centrex (wirtualnego systemu telefonicznego), terminale Gigaset  mogą być podłączane do systemu telefonicznego Gigaset (T500 PRO lub T300 PRO) jako zdalne linie wewnętrzne (przez Internet/VPN) pozwalając na pracę z domu lub placówek o mniejszej liczbie pracowników.

Jako uzupełnienie terminali przewodowych, Gigaset pro oferuje również stacje bazowe DECT IP, które mogą być używane w połączeniu ze słuchawkami bezprzewodowymi serii Gigaset

Terminale Gigaset są kompatybilne z wieloma systemami telefonii IP innych producentów i mogą być w prosty sposób dołączone do istniejących systemów.

Podłączenie do istniejącej infrastruktury sieciowej (LAN) jest możliwe bez jakichkolwiek dodatkowych nakładów – większość urządzeń posiada wbudowany switch Gigabit Ethernet pozwalający na współdzielenie dostępnego portu z komputerem PC. Dodatkowo wszystkie telefony przewodowe mogą być zasilane w technologii PoE (Power over Ethernet).

 

ul. Jagiellońska 78
03-301 Warszawa
Polska

 

tel.: +48 22 654 76 60
faks: +48 22 654 76 60

Powrót na górę strony