Współpraca

Jesteśmy firmą dystrybuującą produkty między podmiotami gospodarczymi mającymi zarejestrowaną działalność gospodarczą. Współpracuje z nami wielu producentów i dystrybutorów sprzętu elektronicznego. Stale staramy się poszerzać naszą ofertę i pozyskiwać nowe produkty do oferty.

Dokładamy wszelkich starań w naszej współpracy z producentami aby zaproponować Państwu produkty wysokiej jakości, w możliwie niskiej cenie.

Nasz dział logistyki dba o to żeby towar przez Państwa zamówiony dotarł w możliwie najkrótszym terminie. Jeśli nie występują utrudnienia nie zależne od nas, towar jest do Państwa dostarczany w ciągu maksymalnie 48 godzin od potwierdzenia realizacji zamówienia.

Ze szczegółową ofertą naszej firmy mogą się Państwo zapoznać w zakładce PRODUKTY

Warunki podjęcia współpracy i możliwości zakupu.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz przesłanie dokumentów identyfikujących Państwa firmę:

  • Wpis do ewidencji działalności gospodarczej / KRS
  • NIP
  • REGON

Dokumenty te potrzebne będą do zarejestrowania Państwa firmy w naszym systemie. Po tej formalności będziemy gotowi ustalić warunki handlowe i dodatkowe kwestie odnośnie współpracy.


Zapraszamy serdecznie do współpracy

 

ul. Jagiellońska 78
03-301 Warszawa
Polska

 

tel.: +48 22 654 76 60
faks: +48 22 654 76 60

Powrót na górę strony