Panasonic wraca na polski rynek komórkowy

Panasonic wraca na polski rynek komórkowy

Brak komentarzy do Panasonic wraca na polski rynek komórkowy

Firma Panasonic wprowadziła na rynek Polski model KX-TU301 — nowy, łatwy w obsłudze dwupasmowy (900/1800 MHz) telefon GSM.Telefon ten został stworzony z myślą o starszych użytkownikach dlatego też łączy w sobie wiele istotnych przy codziennym użytkowaniu cech i funkcji, takich jak duży ekran, podświetlana klawiatura, duże przyciski, wbudowany głośnik oraz głosowe potwierdzanie wybieranych numerów i priorytetowych połączeń. KX-TU301 to pierwszy model z kategorii łatwych w obsłudze, przyjaznych użytkownikom telefonów firmy Panasonic.

Innowacyjny pod względem wyglądu i technologii telefon Panasonic KX-TU301 umożliwia bezproblemowe prowadzenie długich rozmów oraz korzystanie z innych funkcji łączności mobilnej.

Poręczny, praktyczny i wytrzymały
Łagodnie zaokrąglone kształty KX-TU301 doskonale pasują do dłoni i umożliwiają jego łatwe i pewne trzymanie. Telefon jest też bardzo poręczny i świetnie mieści się w kieszeni lub torebce. Wbudowana metalowa ramka telefonu nie tylko dodaje mu elegancji, ale spełnia też standardy firmy Panasonic pod względem odporności na wstrząsy i chroni telefon przed skutkami przypadkowego upadku.

Łatwość obsługi, dobra widoczność i funkcjonalność
Telefon KX-TU301 jest wyposażony w podświetlaną klawiaturę, dzięki której jest łatwy w obsłudze zarówno w dobrze oświetlonych pomieszczeniach, jak i w ciemności. Wszystkie przyciski są duże i wystają ponad obudowę, co poprawia funkcjonalność urządzenia szczególnie w przypadku osób słabiej widzących. Klawisze przycisku nawigacyjnego działające w czterech kierunkach (w górę, w dół, w lewo i w prawo) zmniejszają liczbę czynności wymaganych do wykonania każdej operacji. Wszystkie główne funkcje, na przykład regulację głośności, tryb głośnomówiący czy latarkę LED, można obsługiwać osobnymi przyciskami, dzięki którym obsługa telefonu jest bardzo intuicyjna.
Telefon Panasonic KX-TU301 posiada kolorowy wyświetlacz TFT o wysokim kontraście, na którym każdy znak jest wyraźny i widoczny zarówno w jasnym, jak i w ciemnym otoczeniu. Wszystkie czcionki są białe i wyświetlane na czarnym tle, co znacząco zwiększa ich kontrast i czytelność.

Priorytetowe połączenia przy użyciu przycisku bezpośredniego dostępu
Łatwo dostępny czerwony przycisk z tyłu telefonu zwiększa poczucie bezpieczeństwa użytkowników KX-TU301 — w razie potrzeby mogą jednym naciśnięciem tego przycisku nawiązać połączenia z pięcioma ustawionymi wcześniej numerami oraz wysłać na nie wiadomości SMS. Połączenia są nawiązywane aż do chwili odebrania rozmowy przez jednego z wybranych odbiorców.

Wyjątkowa funkcjonalność
Priorytetowe połączenia przy użyciu przycisku bezpośredniego dostępu Łatwo dostępny czerwony przycisk z tyłu telefonu zwiększa poczucie bezpieczeństwa użytkowników KX-TU301 — w razie potrzeby mogą jednym naciśnięciem tego przycisku nawiązać połączenia z pięcioma ustawionymi wcześniej numerami oraz wysłać na nie wiadomości SMS. Połączenia są nawiązywane aż do chwili odebrania rozmowy przez jednego z wybranych odbiorców.

System dźwiękowy zaspokajający rzeczywiste potrzeby
Panasonic KX-TU301 docenią szczególnie te osoby, które używają aparatów słuchowych. Funkcja eliminacji zakłóceń zapewnia wyraźną transmisję dźwięku bezpośrednio do takiego urządzenia. Dzięki temu rozmowa jest wyraźna i w pełni zrozumiała. System dźwięku wysokiej jakości zawiera korektor wzmacniający wysokie tony, które trudniej jest usłyszeć starszym osobom oraz użytkownikom aparatów słuchowych.

Troska o środowisko
Zgodnie z ekologicznym podejściem i strategią firmy Panasonic telefon KX-TU301 nie zawiera ołowiu ani innych pierwiastków i substancji szkodliwych dla środowiska.

Zawsze staramy się opracowywać innowacyjne i łatwe w użyciu produkty. W nowym telefonie KX-TU301 zastosowaliśmy koncepcję Panasonic Universal Design. Wykorzystaliśmy także swoje doświadczenie w dziedzinie telefonów bezprzewodowych i dzięki temu udało nam się opracować świetny produkt przeznaczony do komunikacji ze starszymi użytkownikami, — powiedział Sebastian Antkiewicz, Product Manager – Telecomunication Department w Panasonic System Networks Company Europe.

źródło: Panasonic.pl

ul. Jagiellońska 78
03-301 Warszawa
Polska

 

tel.: +48 22 654 76 60
faks: +48 22 654 76 60

Powrót na górę strony